. Občané za svá práva v Praze

Občané za svá práva v Praze

KorespondenceOBČANÉ ZA SVÁ PRÁVA
KRAJSKÉ SDRUŽENÍ V PRAZE

Rooseveltova 5, 160 00 PRAHA 6
Mail: [email protected]

V Praze dne 1. června 2006

Předsednictvo vlády
Vážený pan
Ing.Jiří Paroubek
Předseda vlády
Osobně do rukou

Věc: Stížnost na asociální a nemorální chování předsedy soc dem. a vlády.

Vážený předsedo,

jímá mne hanba z Tvého jednání. Tolik Tebou proklamovaná solidárnost a starost o občany je jen velká lež!!!!

Dlouholetý předseda Místní organisace - Barrandov a tedy taky Tvůj předseda, slepý přítel Jan Jelínek leží v nemocnici, kde mu uřízli nohu. Manželku má také slepou a dceru nezletilou. Zatímco lumpové a křiváci co zavinili nynější propadáky soc. dem. p. Gross, s. Tvrdík a s. Přibyl pobírají tučné prebendy. Soudruh Přibyl v Unitopu, kde se dějí podvody od nástupu do vedení s. Haupta - které vždy už v roce 1997 smetla policie pod koberec. Tam se to učili v malém. Teď to dělají ve velkém.

Slepý chudák leží bez nohy a Tvojí pomoci v nemocnici. Vám už nic neříká tak na něj kašlete.

Styď se sám před sebou, že jsi to Ty a ostatní lupínci v soc. dem. dopustili. // terminus techni- cus - šibalové, neužívám - já jsem ho použil první v roce 2002 v Kotli při boji s poslancem Benešem - ohledně podvodů ODS při privatisaci, - ten jsem měl předem vymyšlený!! //

Okamžitě to naprav a poskytni mu tu Vámi lhanou výpomoc. Jak morální, tak peněžní. Z Vaší partajní kasy. Když máte stamiliony na kampaň, tak musíte taky dát krapátek na chudáka!!!

Čím víc Tě sleduji, tím víc se mi Tvůj obraz zhoršuje, až do špíny. To Ti povídám, to bys pod mým vedením nikdy takový hnusy nedělal!!

Ing. Aleš Moravec
místopředseda

P.S. Při takovémto chování se už nedivím, že chráníš ty lumpy na Min. informatiky. Porušuješ zákon o Svobodě informací přes tři urgence. Ty předseda vlády ??? Co má jejich dodržování dohlížet ??? A jediného hrdinu v soc. dem. p. Nováka, co jediný z Vás skutečně bojuje s korupcí, tak na toho jsi se taky vykašlal!!! Ohromný charakter!!! Žádám Tě tedy znovu o nápravu všech těch tří věcí a na odpověď na ně.